Поиск

 (0342) 500-474

(095) 175-81-04      (067) 423-16-43  

Безкоштовна тепловізійна зйомка при замовленні продукції ТМ КОРСА* від 25 000 грн           Проблеми з вікнами, дверима? - Професійне регулювання, ремонт, заміна комплектуючих...

РОЛЕТИ ЗАХИСНІ

Ролети призначені для додаткового захисту приміщення від злому, сторонніх поглядів, впливу погодних умов, забезпечуючи, в той же час, відчутне збереження енергії.

Ролети складаються з профілів (ламелей), короба, в який скручується ролета, направляючих шин і механізму управління.

Існує кілька варіантів механізмів управління ролетами: інерційний, шнуровий, воротковий, пружинно-інерційний. Вибір механізму ролет залежить від ваги ролетного полотна.

РОЛЕТНІ РЕШІТКИ

Ролетні решітки – унікальний продукт, розроблений для власників торгових площ. Це аналог захисних ролет, в яких замість суцільних ламелей використовується пористий екструдований алюмінієвий профіль. Ролетні решітки Ви можете побачити в торгових центрах, офісах банків, ресторанах і кав’ярнях, на вітринах магазинів і бутиків.

РОЛЕТНІ ВОРОТА

Ролетні ворота ТМ КОРСА рекомендуються для установки у виробничих приміщеннях, складах, торгових центрах, гаражах. Конструкція ролетних воріт дозволяє встановлювати їх в приміщеннях, де вгорі розташовані різні комунікації (водопровід, різні кабелі тощо).

Ролетні ворота збираються в короб, тому не мають ніяких горизонтальних направляючих, які заходять в приміщення. 
Ролетні ворота, як і ролети, складаються з короба, вертикальних направляючих шин та механізму управління. Їхня конструкція дуже схожа на конструкцію звичайних ролет (посилання на статтю ролети), але є і відмінності.

СЕКЦІЙНІ ГАРАЖНІ ВОРОТА СЕРІЇ CLASSIC

Ворота серії Classic – секційні гаражні ворота преміум-класу, які виготовляються компанією «АЛЮТЕХ» для команії КОРСА.

Ворота серії Classic можуть стати ідеальним рішенням для будь-якого гаража, завдяки фурнітурі з нержавіючої сталі і торсіонному пружинному механізму вони підходять для будь-якого регіону нашої країни. Ворота даної лінійки мають відмінні показники теплоізоляції та зносостійкості.

До головних переваг гаражних воріт серії Classic відноситься підвищена стійкість до корозії (за рахунок використання в конструкції спеціальних покриттів, стійких до корозії матеріалів.

СЕКЦІЙНІ ГАРАЖНІ ВОРОТА TREND

Ворота серії Trend – секційні гаражні ворота економ-класу, які виготовляються компанією «Алютех» для ТМ "КОРСА".

Ворота серії Trend – це якісний і в той же час доступний продукт, який може стати ідеальним рішенням для Вашого гаража. Ворота даної лінійки мають такий же широкий асортимент комплектації, що і лінійка преміум-класу.

Гаражні ворота серії TREND підійдуть людям, які звикли поряд з якістю приділяти увагу економії. Панелі товщиною 40 мм з фурнітурою з оцинкованого металу — дана комплектація добре підходить для більшої частини України (помірно-континентальний клімат).

СЕКЦІЙНІ ГАРАЖНІ ВОРОТА СЕРІЇ STANDART

Ворота серії Standard – секційні гаражні ворота з панеллю товщиною 45 мм, виготовляються компанією «Алютех» для ТМ КОРСА.

Ворота серії Standard – це якісний продукт, який може стати ідеальним рішенням для невеликих отворів. Ворота даної лінійки мають відмінні показники теплоізоляції за рахунок великої товщини полотна.

Гаражні ворота Standart ТМ КОРСА розроблені для власників автомобільних гаражів. Відмінною їх особливістю є використання чотирьох пружин, що працюють на розтягуванні. Пружини розташовані за схемою «пружина в пружині» і забезпечують плавність ходу воріт, легкість відкривання та роблять не можливим довільне опускання.

СЕКЦІЙНІ ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА

Секційні промислові ворота ТМ КОРСА створені для використання на виробництвах, сільськогосподарських об'єктах, пожежних частинах, складських і логістичних центрах, автомийках, СТО та багатьох інших об'єктах, де важливі великий відкривний проєм воріт і значний ресурс механізмів.

Завдяки продуманій конструкції і використанню передових матеріалів секційні промислові ворота ТМ КОРСА можуть відкривати проєм до 8 метрів в довжину і до 7 у висоту.

Під різні типи приміщень пропонуються ворота з різними типами монтажу. Їх відрізняють розташування пружин і кут направляючих.

ГАРАЖНІ СЕКЦІЙНІ ВОРОТА HÖRMANN

Гаражні секційні ворота з електричним приводом – це комфорт, багато вільного місця, надійність і стиль.

Більше не потрібно виходити з машини, щоб відкрити ворота. Більше не потрібно стежити, щоб ніякі предмети не заважали відкриванню стулок. Тепер ворота з легкістю відкриють і дружина, і дитина.

Секційні ворота відкриваються вгору, заїжджаючи по направляючих під дах гаража. Таким чином, ворота економлять місце перед гаражем.

Секційні ворота Hörmann підходять під будь-яку форму проєму, не залежно від того чи у Вас арочний в'їзд, квадратний або із заокругленнями. 

СЕКЦІЙНІ ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА HÖRMANN

Німецька компанія Hörmann - лідер у виробництві секційних промислових воріт, пропонує кращі рішення як для виробничих і логістичних компаній, так і для торгових організацій.

Для виробничих і логістичних об'єктів секційні промислові ворота Hörmann забезпечують безперебійне функціонування операцій навантаження - вивантаження, знижують втрати тепла, забезпечують додаткове освітлення робочого простору.

Для торгових організацій, таких як автосалони або виставкові комплекси, секційні промислові ворота Hörmann забезпечують не тільки функції високотехнологічних воріт, але і постійно залучають клієнтів, будучи прозорою вітриною.

РУЛОННІ ГАРАЖНІ ВОРОТА HÖRMANN ROLLMATIC

Рулонні гаражні ворота Hörmann RollMatic працюють за принципом ролет. Широке полотно воріт при відкриванні згортається в короб, встановлений над в'їздом в гараж.

Відкриваючись вгору, рулонні гаражні ворота не займають жодного сантиметра вільного простору  навколо себе. Вам не потрібно тримати місце вільним для відкривання стулок (актуально для розсувних воріт). Весь корисний простір перед гаражем буде вільним.

Розмір і конфігурація гаражного проєму не мають значення. Рулонні гаражні ворота підійдуть до будь-якого проєму: стандартного, арочного, похилого чи будь-якого іншого варіанту дизайну.

АВТОМАТИЧНІ ВІДКАТНІ ВОРОТА

Відкатні ворота, мабуть, найзручніший вид зовнішніх воріт із всіх існуючих на даний момент.

Ви успішна людина, сім'янин, власник приватного будинку або котеджу. Ви хочете, щоб Ваше життя ставало комфортнішим і легшим. Ви вибираєте для себе і своєї сім'ї тільки якісні речі, які служать довгі роки. Вам точно варто звернути увагу на відкатні ворота.

З усіх можливих конструкцій зовнішніх воріт, відкатні автоматичні ворота є найбільш комфортними у використанні.

Відкатні ворота являють собою конструкцію, в якій стулка (рухома частина воріт) переміщається по роликових опорах в сторону за межу проєму. 

АВТОМАТИЧНІ РОЗСУВНІ ВОРОТА

Сучасні розсувні ворота є прикрасою і візитною карткою Вашого будинку. Це перше що бачить гість і що формує його враження про господаря.

Чому ворота даної конструкції отримали таке широке поширення в нашій країні? Вони прості у виготовленні, надійні в експлуатації і відкривають практично необмежені можливості для різноманітності варіантів виготовлення. В розсувних воротах можна реалізувати практично будь-які форми і використовувати для виготовлення будь-які матеріали.

Оснащення розсувних воріт електроприводами робить їх використання комфортним і безпечним. Цю зручність обов’язково оцінить вся Ваша родина.

ПІДЙОМНО - ПОВОРОТНІ ВОРОТА HÖRMANN

Підйомно - поворотні гаражні ворота досить новий продукт для ринку України. Принцип їх роботи досить простий - цільне полотно воріт при відкриванні піднімається, і одночасно повертаючись, рухається під дах гаража. Підйомно - поворотні ворота по функціоналу практично не відрізняються від секційних гаражних воріт. Відмінності лише в тому, що в секційних воротах полотно збирається з декількох ламелей, а в підйомно - поворотних є цілісним сегментом.

Декори і кольори, різноманітні варіанти обробки і наповнення, адже цільне, рівне полотно воріт дає Вам повну свободу вибору декоративного оформлення.

ШЛАГБАУМ АВТОМАТИЧНИЙ

Шлагбаум – пристрій для швидкого перекривання шляху у вигляді стріли, що повертається навколо осі.

Скільки років шлагбауму і хто його винайшов, достовірно не відомо. Але прототипи цього пристрою були і в Стародавньому Єгипті і в Римській Імперії.

Сучасні шлагбауми далеко пішли в розвитку від своїх древніх праобразів. Сьогодні це багатофункціональні пристрої, що виконують окрім перекривання дороги ще ряд додаткових функцій.

Сучасні паркінги торгових центрів, території підприємств, платні автостоянки, заповідні території, закриті двори або котеджні містечка, залізничні переїзди – всі ці об'єкти не обходяться без автоматичних шлагбаумів.